Search

REKLAMA

Brawo on! Silny Turek ratuje wycieńczone, topiące się dziki

3901

Uregulowana pięknie rzeczka z brzegiem wyłożonym płytami betonowymi stała się dla trzech dzików śmiertelną pułapką. Gdyby nie pomoc ze strony tego człowiek zwierzęta najprawdopodobniej by się potopiły.

Jak widać na nagraniu trzy dziki unoszone są przez prąd rzeczki, ale próbują podpływać do brzegu, aby się wydostać z rzeki. Niestety, płyty betonowe są pochylone pod takim kątem i tak wysoko wystają ponad poziom wody, że zwierzęta się po nich ślizgają. Zmęczone kolejnymi nieudanymi próbami wyjścia na brzeg rezygnują i płyną dalej.

Z każdą jednak minutą dziki słabną. Na szczęście ludzie nie tylko filmowali walkę dzików o życie, ale przystąpili również do ich ratowania. Silny Turek łapał je za uszy, ogony i wyciągał na brzeg. Nie było to wcale takie proste, bowiem młode dziki swoje ważą i do tej akcji ratunkowej trzeba było naprawdę silnego mężczyzny.

Jak widać na nagraniu mężczyźnie udało się szczęśliwie wyciągnąć z wody wszystkie dziki. Spokojnie po kolei ratował jednego po drugim i wypuszczał na wolność. Widać na nagraniu, że dziki są naprawdę śmiertelnie zmęczone walką o życie. I zajmuje im chcwilę zanim się podnoszą i ruszają przed siebie zataczając się ze zmęczenia.

Dziki płyną szukając miejsca gdzie uda im się wydostać na brzeg. Mężczyzna już szykuje się do złapania pierwszego zwierzaka

Pierwszy dzik wyciągnięty za uszy i uratowany

Drugi dzik złapany za ogon i nogę i wyciągnięty na kładkę

Niesamowite! Ostatni dzik sam podpływa do mężczyzny szukając u niego pomocy

Czwarty dzik również uratowany w podobny sposób jak pozostałe