Search

REKLAMA

Były premier do swojej ex: Pani utrudnia mi zarabianie. Pani sama sobie sprokurowała wypadek

9307

Jak się okazuje były premier Kazimierz Marcinkiewicz ma problemy ze znalezieniem pracy. A wszystkiemu winna ma być według niego Izabela Marcinkiewicz z którą cały czas  formalnie pozostaje w związku małżeńskim.

Tak wynika przynajmniej z sms-ów jakie Kazimierz wysyła do Izabeli, której powinien płacić alimenty w wysokości 5 tys. zł miesięcznie. Ponieważ tego nie robi na jego konta bankowe wszedł komornik.

Marcinkiewicz uważa, że alimenty są zbyt wysokie i bynajmniej nie należą się Izabeli Marcinkiewicz, która potrzebuje pieniędzy m.in. na kosztowne rehabilitacje po jej wypadku. Do wypadku doszło według Marcinkiewicz kiedy już nie byli razem. A Izabela według byłego premiera sama miała go sprokurować.

Super Express przytacza treść jednego z takich sms-ów premiera do Izabeli Marcinkiewicz w którym na początku pisze do nie na „ty”, ale później już przechodzi na per „Pani”:
Proszę przestać mnie straszyć i szantażować komornikiem. Nie może Pani już większej krzywdy mi zrobić, niż Pani zrobiła. Uciekłem od Pani ponad 5 lat temu, przed wypadkiem, który Pani sama sobie sprokurowała. I powtarzam: gdy mam pieniądze, dzielę się nimi z Panią. Pani utrudnia mi zarabianie nasyłaniem komornika. Nikt faceta z komornikiem na plecach nie chce zatrudnić. Mam w tej sprawie oświadczenia pracodawców

Źródło: SE.pl