Search

REKLAMA

Jasnowidz Jackowski wie gdzie jest pyton. Wiedział też jak Polacy zagrają na mundialu

7132

Jasnowidz Krzysztof Jackowski miał kolejną wizję. Tym razem zobaczył miejsce w którym ma się ukrywać 6-metrowy pyton tygrysi, który grasuje pod Warszawą. Jackowski twierdzi nawet, że wie jak się pyton znalazł w tej okolicy.

– Przyjechali samochodem, przywieźli pytona w czymś w rodzaju plastikowej beczki i wypuścili go – mówi Super Expressowi o tym, że wypuszczenia gada dokonało dwóch młodych mężczyzn. Natomiast pyton według Jackowskiego znajduje się obecnie „nad rzeką w okolicy wsi Dębina na niewielkiej plaży”.

Przypomnijmy, że nie tak dawno Krzysztof Jackowski miał wizję jak podczas mundialu ma zagrać nasza reprezentacja w meczu z Japonią. Miała grać lepiej niż w dwóch pierwszych meczach, ale ostateczny wynik miał być niesatysfakcjonujący. Jackowski opisał nawet jak będą wyglądała gra Polaków. Kiedy będą atakowali, kiedy będą odpuszczali.

Z tej przepowiedni kompletnie nic się nie sprawdziło. Polacy grali inaczej niż opisał to Jackowski, a ostatecznie mecz wygrali. Cóż, tym razem się nie udało. Jackowski raczej na obstawianiu wyników spotkań fortuny nie zbije. Zbija ją na bajaniu ludziom o przepowiadaniu przyszłości, której nie zna i poznać nie jest w stanie. Cóż, może w przypadku pytona będzie miał więcej szczęścia w typowaniu miejsca niż w typowaniu wyników meczu.

A my przepowiadamy, że jeżeli pyton nie zostanie odnaleziony to zdechnie. Nie przeżyje zimy. Taką mieliśmy wizję 😉

Źródło: SE.pl