Search

REKLAMA

Kownacki za Milika. Czy taka zmiana poprawi grę polskiej reprezentacji?

3347

Na polską reprezentację może nie posypały się gromy za jej grę w jej pierwszym meczu na mistrzostwach świata w Rosji, ale krytyka była mocna. Może z wyjątkiem Arkadiusza Milika. Ten ostatni sam po meczu powiedział: – Był to słaby mecz z mojej strony.

Milik nie zagrał słabo, zagral beznadziejnie co było komentowane już w trakcie meczu z Senegalem. Całkiem uzasadnione są więc oczekiwania, że ten zawodnik nie zagra w niedzielnym meczu z Kolumbią. Jak zauważa dziennikarz TVP Sport Paweł Baran „Zdecydowanie lepiej zaprezentował się Kownacki. Zaledwie pięć minut po wbiegnięciu na plac gry zagroził bramce Senegalczyków. Wygrał pojedynek główkowy z dwoma obrońcami i celnie uderzył. Strzał był jednak zbyt lekki. Chociaż spędził na boisku zaledwie 21 minut, „La Gazzetta dello Sport” uznała go – obok Kamila Grosickiego – za najlepszego Polaka we wtorkowym starciu.”

Dziennikarz przytaczając dalej ranking „La Gazetta dello Sport” podkreślił, że najniższe notowania za ten mecz otrzymał właśnie Milik. Stąd też prognozy, że ten ostatni będzie w niedzielę grzał ławę, a na boisko wejdzie bardziej energiczny i chętny do gry Kownacki.

Źródło: TVP Sport