Search

REKLAMA

Majdan jedzie ostro po kadrze Nawałki: Z Japonią nie wygramy

3470

– Dzisiaj czytając wywiad z trenerem, prezesem, każdy mówi, że byliśmy słabsi. Ale to jest odpowiedź, która nie mówi nam nic. Dlaczego byliśmy słabsi skoro wczoraj byliśmy najlepsi? – pytał retorycznie Radosław Majdan w programie „Prosto z mistrzostw”.

– Skoro parę dni temu mówiliśmy, że to jest reprezentacja najlepsza jaką mieliśmy w ostatnich 16-stu latach to teraz może okazać się, że jest najgorsza. Bo ja uważam, że z Japonią nie wygramy, bo gramy tak słabo. I pod względem motorycznym bardzo źle wyglądamy. Być może tutaj został popełniony błąd. Ale też nie widziałem, żeby piłkarze w sferze mentalnej byli przygotowani na duży wysiłek psychiczny, na stres, na to, żeby sobie z tym poradzić.

Majdan wytknął piłkarzom polskiej reprezentacji ich lekceważące podejście do dziennikarzy i konferencji prasowych:
– Jakiś dla mnie to był taki wesoły autobus. Jurata, później Arłamow, tutaj kibice, tu wywiady, śmieszki na konferencji prasowej, przemycamy słówka „arbuz”, „banan”… Serio panowie? Tak sobie pomyślałem, że jeżeli wam nie pójdzie to ci dziennikarze was zajadą i zrozumiem dlaczego. Bo lekceważyliście ich pracę. To było fajne przed Euro, bo to jest zapożyczone od Niemiec – zakładają się chłopaki, że przemycą sobie na konferencji prasowej słówka. Ale jeden z zawodnik wstaje po konferencji i mówi Założyłem się z „Lewym”, że mam powiedzieć „banan”, „arbuz” to to jest takie trochę o jedne most chyba za daleko. Chyba, że jesteś mistrzem świata.

Zdjęcie: Screen Youtube/WP