Search

REKLAMA

Matka roku. Wyszła z synem z samochodu na safari. Gepardy postanowiły zapolować na jej dziecko

7727

REKLAMA

Głupota ludzka nie zna granic. Beekse Bergen w Holandii to miejsce w którym od 50 lat znajduje się park safari. Dzikie afrykańskie zwierzęta biegają wolno po terenie całego parku. Wśród nich również te drapieżne.

W związku z tym, jak w przypadku każdego innego safari wysiadanie z samochodu jest zwyczajnie zabronione. Ze względów bezpieczeństwa. Tymczasem tutaj grupka niefrasobliwych turystów z Francji nie tylko wysiadła z samochodów, ale oddaliła się od nich na odległość kilkunastu metrów.

Wśród nich matka z małym, kilkuletnim dzieckiem. Zwabiło to gepardy, które postanowiły przyjrzeć się tym odważnym gościom, którzy pojawili się na ich terytorium. Jak tylko gepardy ruszyły w kierunku ludzi ci zaczęli uciekać w kierunku samochodów. Za nimi ruszyło również dziecko, ale zawróciło w kierunku matki. Ta złapała je na ręce i zaczęła odganiać gepardy.

REKLAMA

REKLAMA

W tym czasie wszyscy mężczyźni byli już w samochodach. Kobieta z dzieckiem powoli, machając jedną ręką odganiała zwierzęta i powoli kierowała się do auta. Ostatecznie nic nikomu się nie stało.

Reklama