Search

REKLAMA

Michael Jackson został wykastrowany przez swojego ojca

4950

REKLAMA

Lekarz Conrad Murray, ten sam który został oskarżony o nieumyślne spowodowanie śmierci Michaela Jacksona, rzucił mocne oskarżenie pod adresem ojca Michaela Jacksona.

Według Murraya Joe Jackson miał być odpowiedzialny za chemiczną kastrację Michaela Jacksona. W nagraniu wrzuconym do sieci Murray mówi, że Joe Jackson był jednym z najgorszych ojców na świecie. Chemiczna kastracja miała zapobiec mutacji głosu. Chodziło o to, aby Michael miał cały czas wysoki głos. Murray wyraził nadzieję, że za okrucieństwa jakich Michael doznał z rąk swojego ojca ten ostatni znajdzie odkupienie w piekle.

Za słowami Murraya o chemicznej kastracji Michaela Jacksona może przemawiać fakt, że dorosły już Michael Jackson rzeczywiście miał głos jak dziecko, co najlepiej można było zauważyć słuchając wywiadów jakich udzielał.

REKLAMA

REKLAMA

Conrad Murray został oskarżony i skazany za nieumyślne zabójstwo Jacksona. W więzieniu odsiedział 2 lata. Wyszedł na wolność 5 lat temu. Joe Jackson zmarł 27 czerwca tego roku w wieku blisko 90 lat.

Michael Jackson został wykastrowany przez swojego ojca – twierdzi Conrad Murray

Reklama