Search

REKLAMA

Naruszyła umowę z Pay Palem ponieważ… zmarła

3951

Lindsay Durdle zmarła na raka w maju tego roku. Do męża kobiety przyszedł list, że umierając kobieta w rażący sposób naruszyła warunki umowy. Dla wdowca tego było za wiele. Zamieścił list w sieci.

Jak się okazuje system informatyczny uznał, że śmierć jest „naruszeniem warunków umowy” i w związku z tym został automatycznie przygotowany list do zmarłem w którym znalazło się owo kuriozalne stwierdzenie, że doszło do naruszenia 15.4 (c) umowy z Kredytem PayPal ponieważ otrzymaliśmy zawiadomienie, że pani nie żyje. Firma zażądała w związku z tym spłaty całego kredytu.

Wdowiec po pani Durdle nie wytrzymał i skomentował to ostro pisząc, że po trzech tygodniach od wysłania do firmy PayPal zawiadomienia o śmierci małżonki przyszedł do niej właśnie list tej treści.

Firma PayPal wystosowała przeprosiny do Howarda Durdle za wyrządzone przykrości. Rzecznik prasowy oznajmił również, że zaoferowano panu Durdle pomoc, jak również rozliczono kredyt kredyt w wysokości 4200 dolarów i zamknięto już konto zmarłej. Teraz trwa ustalanie jak doszło do tego przykrego incydentu i gdzie popełniony został błąd, czy przy wpisywaniu informacji do formularza przez pracownika czy też był to ogólny błąd oprogramowania.

Zdjęcie: Materiał ilustracyjny/Youtube
Źródło: 02.pl